07.03.2024 року відбулась відкрита онлайн-лекція доцента кафедри ЦТФО Ольги Ольшевської та асистента Анастасії Волкової

07.03.2024 року відбулась відкрита онлайн-лекція на тему: «Цифрова грамотність та цифровізація освіти» доцента кафедри ЦТФО Ольшевської Ольги Володимирівни та асистента кафедри ЦТФО Волкової Анастасії Юріївни. Під час лекції були обговорені основні функції цифрової трансформації у сфері освіти і науки, комплексна робота над побудовою екосистеми цифрових рішень у сфері освіти та науки, включно зі створенням безпечного електронного освітнього середовища, забезпеченням необхідної цифрової інфраструктури закладів та установ освіти і науки, підвищення рівня цифрової компетентності, цифровою трансформацією процесів та послуг, а також автоматизацією збору і аналізу даних.

Були присутні 21 особа. Студенти 051, 071, 072, 073, 075, 076 спеціальностей. Також були присутні викладачі кафедри цифрових технологій фінансових операцій. Слухачі активно долучались до розмови, запитання були практичного характеру.

Анонс    Слайд 060324_1     Слайд 060324_2